DİKKAT!

G20 Zirvesi başladı

DÜNYA, EKONOMİ, GÜNCEL, MANŞET, SİYASET

Alaska’da 7.0 büyüklüğünde deprem

DÜNYA, GÜNCEL, KARİZMA HABER ÖZEL, MANŞET, SAĞLIK

Alaattin Çakıcı; Kamuoyuna Saygılarımla Arz Ederim..!

Keskin Cezaevinde hükümlü son kabadayı Alaattin Çakıcı, gündemi işgal eden konuları ve Türkiye’nin içine sürüklenmek istenilen belaları ve kurtulma reçetesini yazdı. 

Bu haber 31 Ocak 2018 - 22:40 'de eklendi ve 4.730 görüntüleme kez görüntülendi.

Keskin Cezaevinde hükümlü son kabadayı Alaattin Çakıcı, gündemi işgal eden konuları ve Türkiye’nin içine sürüklenmek istenilen belaları ve kurtulma reçetesini yazdı.

 

Tam bir asırdır tamamlayamadıkları ülkemizin üzerindeki bypassı, Ergenekon Davasının Silivri Mahkemesi’nde 15 Temmuz’dan 4,5 sene evvel yerli ve yabancı basının mahkemede,başta Hurşit Tolon,Doğu Perinçek,Tuncay Özkan, Mustafa Balbay,Veli Küçük ve diğer sanıkların önünde dört buçuk saat konuştum.

Bugün 1960, 12 Mart, 12 Eylül, 28 Şubat’ı yaptıran merkez, size şimdi bypass yaptırıyor, yarın onların istedikleri olmazsa o zaman size bypass yapacaklar. Bunları derken mevcut iktidarı ifade ettiğimi, bu yukarıdaki isimler tüm o günkü basın mensupları bu sözlerime şahittir.

Bazı sözlerimin bir bölümü medyaya yansıdı ama yukarıda bahsettiğim sözler kayıtlara geçmedi ama mahkemenin kamera kaytılarında mevcuttur. Bu cümlelerimden sonra aynı gece İzmir Kırıklar F Tipi Cezaevine döndüm.

Devletin 50 yıldır içine bir virüs gibi enjekte edilerek, her yıl devletin tüm birimlerinde giderek büyüyen, adı paralel devlet olan ABD’ye göbekten bağlı yerli bu vatan hainleri, 15 Temmuz’da ülkemizi kan gölüne çevirerek, aziz milletimizin, vatansever subaylarımız, şerefli devletine bağlı polis teşkilatımız, milletimizle birlikte yerli vatan hainlerini ABD ve siyonist üst akla şok yaşattığını dünyanın bütün devletleri bilmesine rağmen, ülkemizde coğrafyamızda ve İslam dünyasındaki katliamlarına halen devam etmektedirler.

Libya’yı , Filistin’i, Suriye’yi, Irak’ı, Afganistan’ı paramparça eden, ABD ve onlarla yola çıkmış haçlı ortakları, insanları barış ve adalet getireceğiz diyen, küresel üst aklın patronları olan siyonistler, İslam coğrafyasındaki vatanlarına ihanet eden hainleri kullanarak, onların üzerinden müslümanları, birbirine kırdırdığını hala göremeyen, gözleri kör olmuş kulakları duymayan, beyinlerinin otokontrol merkezine hükmedip dillerini de şeytan adına konuşturan bu gafillerin, Rabbim ya kalplerini mühürlemiş yada hainliklerinden haz duyan uşaklığı ve başka devletlere itlik yapmak vatan hainliği değil de nedir?

Fırat Kalkanı opresyonundan evvelde yine kaleme aldığım bir yazımda, Kuzey Irak’dan Kuzey Suriye’den, ABD’nin 250 bin kişilik düzenli ordu oluşturacağını dile getişmiştim.Afrin harekatından evvel de mutlaka Afrin’e devletimizin bekası için bir askeri harekatın olması gerektiğini bazı haber sitelerinde paylaşmıştım, iki ay sonra Afrin operasyonu gerçekleşti.

Dünyaya şok yaşatan sayın devlet başkanımız için, bir Türk yiğit evladı düyaya milli birliğimiz için ülkemizin güvenlik sorunu olan sınır ötesi hareketını ordusuyla ve milletiyle birlikte bu sınır ötesi angajman kuralları gereği yaptığını aslında dünya bilmektedir.

Küresel üst aklın ülkemizde ve ortadoğudaki kurdukları oyuna çomak sokan sayın devlet başkanımıza şunu hatırlatmak isterim; Siz dünyaya şanlı ordusuyla aziz milletiyle meşru müdafa hakkımız olan bu operasyondan sömürgeci üst akla resti çektiniz lüften yolunuza devam edin. İç politikada enerjinizi neden harcıyorsunuz, niçin onlarla muhatap oluyorsunuz.Batının zaten istediği Afrin’den sonra Suriye’nin sınırlarımız olan kuzey doğusunu ve Kuzey Irak’da operasyonları engellemek için bazı fitnelerlerle sizleri polemiğe sokmak enerjinizi ve dikkatinizi iç politikaya yönlendirip kendi kurdukları oyunu Ortadoğu’da devam ettirmektir.

Bölücülerin dışında vatanseverim diyen bir partinin lideri millet kavramından bahsederken tarihi inkar eden bu gafile şunu hatırlatmak isterim.Selçuklu, Osmanlı ve Türkiye Cumhuriyeti birbirinin külleriyle oluşmuş, kutlu bir milletin tüm milliyetperverler tarafından kurulduğunu bilmiyor mu ?

1856 Islahat Fermanıyla birlikte Ahmet Cevdet Paşa’nın hazırladığı adiliye mecelleyi incelemiş olsa tüm Osmanlı etnik unsurlarına din ve milliyet gözetmeksizin hepsine birlikte Osmanlı vatandaşıdırlar, adiliye mecellede kanunen güvenlik altına alınmıştır. Tüm vatandaşlık kavramının üst kimliğinin adı millettir.

Bu zat tüm siyasi hayatı boyunca iktidar olabilmek için batının ağzı ile konuşup ülkemizin her zorlu sürecinde provokatörlük yaptığı bilinmektedir. İblis imana gelir mi ?

Bayrak indirilmesini gündeme getirdiğini medyada izledim, ben gerekirse on bin şehit feda eder o bayrağı indirtmem diyor. Bu milletin evlatları kişiye değil sadece vatanları için feda ederek şehitlik mertebesine talip olanlardır. Evet aynı parti içerisinde gerçek Atatürkçüler gerçek vatanseverler gözünü kırpmadan, aziz topraklarımız için hiç düşünmeden, şehadete koşarlar. bu yer cücesi vatanını o kadar seviyorsa memleketindeki dağlardaki teröristleri düze indirip kolluk kuvvetlerine teslim ederlerse o zaman şehitlerin isimini ağzına alabilir. Sayın Devlet Başkanımızı sevmeyebilir başkalarını da sevmeyebilir. Ölçü devletin bekası söz konusu olunca fitne çıkarmak şeytanın dünyadaki temsilcisi siyonizim, İslam’ın ve insanlığın düşmanı olan haçlı zihniyete ABD’ye hizmet etmek değil de nedir ? Milliyetçilik kavramından bahsediyor ona sorarım; Sen hangi millete mensupsun ? Bu kutlu milleti ağzına alma. Bu süreçte değil adam olsan toprak bütünlüğüne, bayrağa, Ulu Önder Atatürk’e kalbi gönül vermiş olsan.Bu süreç fitnelik süreci değil.

Seçim süreci başladığı zaman ahlaki kurallar içerisinde herkes herkesin kucağındaki taşları dökebilir. Bak Kemal bey aklını başına al evvel sana mecliste bir yumruk atıldı, seni günahım kadar sevmememe rağmen TBMM içinde tokatlandığın için bu Tokat Kemal Kılıçdaroğlu’na değil %25 oy verenlere atılmıştır. Tepki gösterdiğimi biliyorsun ? Sana oy veren %25 in ,%22’nin gerçek vatansever olduğunu bu aziz millet bilmektedir, %3’te senin gibidir, Lütfen akıllı ol, Sana haddini bildirmek çok zor bir şey değil inan. Alaattin Çakıcı’nın” bu sözüne kulak ver.  Ortadoğu yanıyorken sesini kes gerçekten vatanseversen nefsini yen, bu ülkenin inananlarını birbirine düşürmeye çalışma.

Ben kimsenin yalakası değilim, kimseye de yalakalık yapmam.Kişi doğruyu konuşuyorsa doğru olanı konuşmak adam olmanın gereğidir.Kemal Efendi  hükümete yüklenmekle bir yerlere mesaj mı vermek istiyorsunuz? Lütfen gerçekten vatan sevdalısıysan vatan söz konusu olunca ağzınızın terazisine sahip olun. Şanlı ordumuz ülkemiz ve coğrafyamızda devleti için azimlen düğüne gider gibi şehadete talip olmuş, onların morallerini kimsenin bozmaya hakkı yoktur.Ve de güneydoğuda terörle mücadele eden polsi teşkilatımızın moralini bozmaya çalışıyorsunuz bu aziz millet ordusuyla milletiyle kenetlenmişken iktidar olabilmek için bu kutlu mücadeleyi başlatan siyasi kadroya dil uzatmak değil yanında olmak gereklidir.

Türk Tabipler Birliği; IŞİD, PYD, YPG, Suriye’de çoluk çocuk katlederken yıllardır Filistin yok edilmeye çalışılırken 39 yıldır Afganistan’da batılılar tarafından birbirine kırdırılan milyonlarca 39 yılda ölen insanlar için neden Amerika’yı İsrail’i emperyalizmi Avrupa Birliğini, PKK’nın 34 yılda ülkemize büyük şehirlerde masum insanları katletmelerini çocuk, yaşlı , kadın ihtiyar demeden bir gün tenkit bile etmediler.Savaşa hayır demesini biliyorlar.Ankara’da ve İstanbul’da patlatılan bombalardan dolayı yüzlerce insan öldü doğuda 34 yıldır kirli bir savaş için vatanlarına ihanet eden bölücü hainlerle ilgili, onlar vatanlarına ihanet eden çoluk çocuk öldüren terörist cümlesini hiçbir dönem kullanmadılar, birde tabip olacaklar.Bir PKK’lı terörist öldüğü zaman üzülen insanlık adına yemin etmiş bu tabipler birliği denen teröristler tarafından öldürülen masum insanlar için asker ve polis için üzülmüş olsalar bugüne kadar herhalde bir bildiri yayınlardılar. Sayın Devlet başkanım size bir Türk yiğit evladı dünyaya kafa tuttu,tarih seni asla unutmayacak cümlesini ifade etmiştim lütfen siz iç politikadaki provokasyonlardan dolayı sinirlenip onlarla muhatap olmayınız. Sahada kazanılan masada kaybedilebilir,askerimiz sahada siz de diplolmatik bütün argümanları devreye sokarak masada da kazanmanız elzemdir. 80 milyonun duası sizinle ve ordumuzla birlikte olduğunu biliyorsunuz, bu kararlı tutumunuzdan dolayı Rabbim yanınızda olsun, bu satırları kaleme alırken Alaattin Çakıcı kimsenin adamı değildir. Yiğidin hakkını yiğide teslim etmek bir erdemdir. Sayın devlet başkanım Lozan’ın bu anda gündeme gelmesi bu zorlu süreçte fayda getirmez, Lozan Türkiye’nin tapusudur çünkü dünya milletlerinin Türkiye Cumhuriyeti’ni Milletler Cemiyeti’ne alınması bir tapunun belgesidir. Lozan’da istediğimizi tam alamadığımız da bilinmektedir. %70 Başarı %30’la savaştan çıkmış yorgun bir milletten nefes alması için %30’da taviz verilmiştir.Bu da doğrudur, Lütfen size laf atmalara bu süreçte siz cevap vermeyiniz. Onların seviyesine inmeyiniz, sizin adınıza ve Türk milleti adına birileri cevap verir. Sizi dünya izliyor İslam dünyasının gözü kulağı sizin üzerinizde, dünya coğrafyasındaki sessiz toplumlar dikkatle sizi izliyorlar her Karadenizli anlık tepki gösterir, sinirlerine hakim olamaz ama siz devlet başkanısınız, lütfen sinirlerinize hakim olunuz. Bu millet ve islam dünyasının ümidini kırmaya da hakkınız yok,El Hakk adına yola çıkmışsın sahibi Rabbimdir. Siz onun ipine sarıldığınız sürece o sizi asla bırakmaz,Cenabı Allah sizin ve iman etmiş aziz milletimizin ve İslam dünyasının yanında olsun. Şahsınıza aziz milletimize bölücü olmayan her etnik mozaiğe saygılarımla arz ederim.