BBP’den Yeni partiye katılımlar zaman ilerledikçe daha da artacak

BBP Parti Müfettişi ve teftiş kurulu üyesi Erol Önder, Meral Akşener ve Yeni Partiye destek verdiğini açıklayarak partisinden istifa etmişti. 

11 Ekim 2017 Çarşamba, 15:47

BBP Parti Müfettişi ve teftiş kurulu üyesi Erol Önder, Meral Akşener ve Yeni Partiye destek verdiğini açıklayarak partisinden istifa etmişti.

Önder BBP’den ayrıldıktan sonra değişik il ve ilçelerde temaslarda bulundu. Bu temaslarında Yeni Parti ve Akşener’e verilecek destek için öncülük ettiğini söyledi.

Gelen bilgilere göre; BB’den büyük çapta kapmalar olacağı ifade ediliyor.

Erol Önder yaptığı açıklamada; “Geçmişte değişik siyasi partilerde çok önemli görevlerde bulunan arkadaşlarımızla istişarelerimiz devam ediyor. 

Milletimiz tarafından kurulması istenilen ve Liderliğini yapan Sayın Genel Başkanım meral Akşener ve arkadaşlarının 25 Ekim’de partimizin kuruluşuna Allah izin verirse bizlerde şahit olacağız” dedi

 

Öte yandan Erol Öner, kurulmakta olan ‘Yeni Parti’nin mimarlarından Ümit Özdağı ziyaret etti.

Erol Öner Ümit Özdağ ziyaretinden sonra açıklamalarda bulundu:

Öner açıklamasında; “Siyasi partiler ihtiyaç duyulduğunda önce millet nezdinde kurulur. Bu milletin talebi de kurucu önderler tarafından kuruluşa öncülük ederler.

Buradan hareketle halkın bu talebi; Sayın genel başkanımız Meral Akşener ve arkadaşları tarafından kuvveden fiile geçirilmiş durumda. Bu oluşumun mimarlarından Gaziantep Bağımsız Milletvekilimiz Prf.Dr. Ümit Özdağ ve arkadaşları da kurulacak olan partimizin yapı taşlarıdır. 

Birçok ilde özellikle BBP’den ve diğer partilerden ayrılan arkadaşlarımızla sayın vekillerimizi zaman zaman ziyaret ediyoruz. Millete hizmet etme yolunda Yeni Parti’nin yanında olduğumuzu, milletin emrinde olduğumuz ifade ettik” dedi.

Tasarım ve Programlama: Tomakin Web Dizayn