DİKKAT!
Advert
Advert

Uğur Işılak’tan Ozan Arif’e Vefa…

GÜNCEL, KÜLTÜR VE SANAT, MANŞET, SAĞLIK, VİDEO GALERİ

İYİ Parti’den İdris Naim Şahin açıklaması

GÜNCEL, MANŞET, MEDYA, SİYASET, YEREL

Ozan Arif Hayatını Kaybetti

GÜNCEL, MANŞET, SAĞLIK, YEREL

Son dakika: Ankara Merkezli 76 İl’de FETÖ’ye dev operasyon!

ASAYİŞ, ÇEVRE, GÜNCEL, MANŞET, SİYASET, YARGI

Sin Yapım’dan yeni film; ‘Miras Peşinde’

Sin Yapım’ının yapımcılığını üstlendiği ‘miras peşinde’ isimli komedi filmi yakında televizyonda izleyicilerin karşısına geçecek.

Bu haber 25 Ocak 2019 - 17:36 'de eklendi ve 356 görüntüleme kez görüntülendi.

Sin Yapım’ının yapımcılığını üstlendiği ‘miras peşinde’ isimli komedi filmi yakında televizyonda izleyicilerin karşısına geçecek.

 

Sin Yapım’ının yapımcılığını üstlendiği ‘miras peşinde’ isimli komedi filmi yakında televizyonda izleyicilerin karşısına geçecek. Oyuncu kadrosunun tamamının yeni yüz lerden oluşması Sin Yapım şirketinin yeni yüzlere verdiği değerleri de ortaya koyuyor

Sin Yapım tarafından yapımcılığı üstlenilen ‘Miras Peşinde’ isimli komedi filmi yakında televiyonlarda izleyicilerinin karşısına çıkacak. Çekimlerinin tamamlandığı filmde yeni yüzler ekranlarda boy gösterecek.

Birbirlerini tanımayan dört kardeşin başından geçen komik hikayelerin anlatıldığı komedi filminin yönetmeni Ömer Korkmaz, Sin Yapım şirketine yeni yüzleri tanınmasına vesile ettiği için teşekkür etti. Korkmaz, “Biz bu filmin çekimleri sırasında çok eğlendik. Eminim ki, halkımızda bu çekilen filmi izlerken ekibimiz gibi eğlenecektir” dedi.

İkisi İstanbul’da ve ikisi de köyde olan 4 kardeşin babalarının ölmesi üzerine tanışması ve mirası almak için beraber yaşamak zorunda kalmalarını konu alan komedi filminde yeni yüzler ile beraber görev yapmanın gururunu taşıdıklarını ifade eden filmin yönetmeni Ömer Korkmaz, film ile ilgili şu bilgileri verdi.

FİLM ADETA GÜLME KRİZİNE YOL AÇACAK

“Kardeşler babalarının ölümlerinin ardından hem mirası almak hemde birbirleriyle tanışmak için İstanbul’da oturan iki kardeşin köye gitmesi ile başlıyor. İstanbul’dan gelen iki kardeşin köy yaşantısına ayak uydurmaya çalışması ile filmde eski köye yeni adet getirmeye çalışması ile devam ediyor. Bu olayların esnasında kardeşlerin başından geçen komik olaylar ardı arkasına devam ediyor”

OYUNCU KADROSU YENİ YÜZLER

Miras Peşinde isimli filmin yönetmeni Ömer Korkmaz ve 2. yönetmen Babek Del’İn yardımcılığını Osman Samian yaparken, filmin oyunculuğunu şu isimler üstlendi: Ferhat Toplu, Fatih Hışırcı, Suzan Yiğit, Metin Kara, Mehmet Şimşek, Ömer Atak, Zeynep Seda Eşrefli, Suna Kaya, Yurdaer Tosun, İbrahim Özer, Mehmet Kutlar, Barış yılmaz, Omar, Dilek Kazan, Musa Korkmaz, M.Miyar Hamdi, Süleyman Mutaş gerçekleştirdi.

 

sin yapım filmi