Karizma Haber

Şehit asker için askeri tören düzenlendi

464
11 Haziran 2015 - 13:36
Şehit asker için askeri tören düzenlendi

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde askeri aracın kaza yapması sonucu şehit olan Balıkesir doğumlu Uzman Çavuş Tayfun Meşe için vatani görevini yaptığı komutanlıkta cenaze töreni düzenlendi.

Şanlıurfa’dan Diyarbakır’a göreve giden askeri araç lastiğinin patlaması sonucu taklalar atarak şarampole devrildi. Araç içinde bulunan Balıkesir doğumlu Uzman Çavuş Tayfun Meşe şehit oldu. Şehit Tayfun Meşe, askerliğini de tören düzenlenen İlçe Jandarma Komutanlığında komando uzman çavuş olarak yapmış daha sonra askeriyede kalarak uzman çavuş olmuştu.

Şehit asker için Siverek İlçe Jandarma Komutanlığında askeri tören düzenlendi.
Törene 2. Ordu Komutanı Adem Huduti, Jandarma Bölge komutanı Necdet Göngür, Şanlıurfa Vali Vekili Cengizhan Yılmaz, Diyarbakır Valisi Hüseyin Aksoy, Siverek İlçe Kaymakamı Hamza Erkal, kurum amirleri, askeri erkan ve emniyet personeli katıldı.
Şehit asker için düzenlenen törende, şehit askerin hayatı törene katılanlara anlatıldıktan sonra İl Müftüsü İhsan Açık tarafından dua okundu. Şehit askerin cenazesi, memleketi Balıkesir’e gönderilmek üzere cenaze aracıyla Şanlıurfa GAP Havaalanı’na gönderildi.

ŞEHİT UZMAN ÇAVUŞ TAYFUN MEŞE

1993 yılında Balıkesir’e bağlı Kepsut ilçesinde doğan Şehit Tayfun Meşe ilk, orta ve lise öğrenimini Kepsut ilçesinde tamamladı. Vatani görevini Şanlıurfa’nın Siverek İlçe Jandarma Komutanlığında komando çavuş olarak yaptı. 12 Ağustos 2014 yılında terhis oldu.

Meşe, 12 Ocak ile 6 Mart 2015 tarihleri arasında Yeni Foça Jandarma Komando Eğitim Alayı Komutanlığında 16. Dönem Uzman Erbaş Terörist ile Mücadele Harekat Kursu’nu tamamlayarak, 23 mart 2015 tarihinde Giresun Jandarma Özel Harekat Tabur Komutanlığı’nda göreve başladı.

Şanlıurfa İl Jandarma Komutanlığı emrine geçici olarak görevlendirilen Meşe, Diyarbakır’da meydana gelen olaylar için takviye maksadıyla göreve intikali sırasında meydana gelen kazada şehit oldu. Şehit Uzman Çavuş Tayfun Meşe bekardır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

gizli çekim sex hikayalerigrup sex hikayeleriiş yeri sex hikayelerikızlık bozma hikayelerikonulu sex hikayeleri