Karizma Haber

Advert

Ozan Arif’in arkasından yapılan eleştirilere cevap veren Alparslan Türkeş’in oğlu Ahmet Kutalmış Türkeş “Ozan Arif, tavizsiz ve eşsiz bir Ülkücüydü” dedi.

Başbuğ Alparslan Türkeş’in de ‘Manevi oğlum’ dediği ve Milliyetçi camianın önemli isimlerinden, Ozan Arif’in hayatını kaybetmesinin ardından yapılan eleştirilere bir tepki de Alparslan Türkeş’in oğlu Ahmet Kutalmış Türkeş’ten geldi.

A. Kutalmış Türkeş, sosyal medya hesabı Twitter’dan yaptığı paylaşımında “Ozan Arif, tavizsiz ve eşsiz bir Ülkücüydü, yaptığı maddi ve manevi hizmetler MHP’nin varoluş mücadelesinde yeri doldurulmazdı” ifadelerini kullandı.

Türkeş’in o mesajı şöyle:

“Ozan Arif e son görevimizi yapmak için iki gün boyunca Samsunda bulunduk. Ozan Arif, tavizsiz ve eşsiz bir Ülkücüydü, yaptığı maddi ve manevi hizmetler MHP nin varoluş mücadelesinde yeri doldurulmazdı, bizim değil O’nun bizlere ve tüm Ülkücülere hakkını helal etmesi gerekir ! Alparslan Türkeş e en zor zamanlarda tam ve muhteşem bir sadakat gösterdi, bugün MHP yönetiminde bulunan bir kısım köpek gibi hiç bir zaman ihanet etmedi, Başbuğ Türkeş’e ve ülkücü harekete hakaret etmedi! ruhu şad olsun !” dedi.

ahmet-kutalmyy-turkey.png

Kaynak Yeniçağ

Ozan Arif’in arkasından yapılan eleştirilere cevap veren Alparslan Türkeş’in oğlu Ahmet Kutalmış Türkeş “Ozan Arif, tavizsiz ve eşsiz bir Ülkücüydü” dedi. Başbuğ Alparslan Türkeş’in de ‘Manevi oğlum’ dediği ve Milliyetçi camianın önemli isimlerinden, Ozan Arif’in hayatını kaybetmesinin ardından yapılan eleştirilere bir tepki de Alparslan Türkeş’in oğlu Ahmet Kutalmış Türkeş’ten geldi. A. Kutalmış Türkeş, sosyal medya hesabı […]

Ahmet Kutalmış Türkeş’ten Ozan Arif açıklaması

323

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.1xbetjasminbet