Advert

Karizma Haber

Advert

Ak Parti Ordu İl Başkanlığı’ndan Yapılan Basın Açıklaması

Ak Parti Ordu İl Başkanlığı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 19 Ocak günü aday tanıtım toplantısı için Ordu’ya geleceği hakkında bir basın açıklaması yaptı. 

Ak Parti Ordu İl Başkanlığı’ndan Yapılan Basın Açıklaması
217
09 Ocak 2019 - 21:06

Ak Parti Ordu İl Başkanlığı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 19 Ocak günü aday tanıtım toplantısı için Ordu’ya geleceği hakkında bir basın açıklaması yaptı.

ORDU İL BAŞKANLIĞI TARAFINDAN YAPILAN AÇIKLAMA ŞÖYLE;

İl Başkanları çalıştayı için Ankara’da bulunan İl Başkanı Halit Tomakin , çalıştay’da Genel başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Ordu programının konuşulduğunu belirterek, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın 19 Ocak 2019 Cumartesi günü Samsun ve Ordu İllerinin aday tanıtım toplantısına katılacağının kesinleştiğini belirtti.

Başkan Tomakin, Dünya Lideri , Cumhurbaşkanımız , Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın  17 yılda 21. kez Ordu’ya geleceğini hatırlatarak, her zaman iftiharla ifade ediyoruz Cumhurbaşkanımızın  Ordu’ya her konuda özel ilgi göstermektedir.

Ordu’lularla özel bir gönül bağı olan Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı en iyi şekilde, Ordu’ya ve Ordululara yakışır bir şekilde karşılamak için hemen hazırlıklarımıza başladık, sayın Cumhurbaşkanımızın Ordu’ya gelişi bizler için ilk defa geliyormuş gibi ayrı  bir heyecan, ayrı bir coşkudur diyerek, 19 Ocak’ta samimiyet , tevazu ve gayretin adayları Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Dr.Mehmet Hilmi Güler ve 19 Belediye Başkan adayımızın tanıtımında, inanıyoruz ki halkımız 16. kez Ordu’ya teşrif edecek olan Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı coşkuyla karşılayacak, bağrına basacaktır şeklinde konuştu.

ORDUNUN TANITIMINA ÖNEMLİ KATKISI OLACAKTIR

Başkan Tomakin , 19 Ocak aday tanıtım toplantımız, Cumhurbaşkanımızın, Bakanlarımızın, Genel Başkan Yardımcılarımızın  ve diğer değerli davetlilerin katılımı ile Ordu’ için önemli bir gün olacak. Aday tanıtımlarına Cumhurbaşkanımızın katılması ulusal ve uluslararası TV kanalları tarafından yayınlanmaktadır bu Ordu’nun  yurt içinde ve yurt dışında tanıtımı açısından önemli derecede etkisi olacaktır. Bu vesile ile, Cumhurbaşkanımıza ve Ak Partimize gönül vermiş vatandaşlarımızı aday tanıtım toplantımıza katılmaları için Recep Kara Spor Salonuna davet ediyorum” dedi.

 

Milletvekili Çanak, “Sayın Cumhurbaşkanımız Ordu’ya yaptığı sık ziyaretlerle Ordu’ya ve Ordululara verdiği önemi bir kez daha gösterecektir. 24 Mart’ta gerçekleştirilecek İl kongremizi şereflendirmesi Cumhurbaşkanımız son 17 yılda Ordu’ya 22. gelişi olacaktır.

AK Parti’nin kuruluşundan bu yana gerek Başbakanlığı gerekse Cumhurbaşkanlığı döneminde Ordu’ya gerçekleştirilen yatırımlarda büyük emek ve özveri göstermiştir. Ordulu hemşehrilerimiz de hemen her seçimde ona olan sevgisini ve desteğini esirgememiştir. Sayın Cumhurbaşkanımızın gelişini heyecanla bekliyoruz. Her türlü hazırlığı en ince detayına kadar düşünerek yapacağız” diye konuştu.

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.