Karizma Haber

Borçlarını ödeyemeyen çiftçi Ziraat Bankası önünde kendini yakmaya çalıştı

274
26 Ocak 2021 - 15:52
Borçlarını ödeyemeyen çiftçi Ziraat Bankası önünde kendini yakmaya çalıştı

Çiftçi ve Ziraatçinin dostu diye lanse edilen Ziraat Bankası’nın önünde Malatyalı bir tütün üreticisi borçları nedeniyle kendisini yakmaya çalıştı.

Çiftçe ve Ziraatçinin dostu diye lanse edilen Ziraat Bankası’nın önünde Malatyalı bir tütün üreticisi borçları nedeniyle kendisini yakmaya çalıştı. Durumu sosyal medya hesabından CHP Milletvekili Veli Ağbaba paylaştı. Ağbaba; Serdar Ortaç’ın borçlarının ertelenmesi ve Virgin Adalarındaki kayıp 1 milyar doları hatırlatarak duruma tepki gösterdi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Ziraat Bankası’nın şarkıcı Serdar Ortaç’ın borçlarını taksitlendirmesine ve ertelenmesine rağmen çiftçi borçlarının yapılandırılmamasına çok sert tepki gösterdi.

“VİRGİN ADALARI’NDA 1 MİLYAR DOLARLIK KAYIP KREDİ”
CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, borçları nedeniyle kendisini yakmak isteyen bir çiftçinin görüntülerini Twitter’dan paylaşarak, “Bir yanda, Virgin Adaları’nda 1 milyar dolarlık kayıp kredi olayına vurgu yaparken, diğer yandan Serdar Ortaç’ın borç ertelenmesi olayını gündeme getirdi. Tüm bunların yanında borcu yüzünden kendini yakmak isteyen Malatyalı tütün üreticisi” dedi.

KENDİNİ YAKMAK İSTEDİ
Ağbaba’nın paylaştığı görüntülerde, daha önce Malatyalı bir tütün üreticisinin Ziraat Bankası’na olan borçları nedeniyle yaşadığı durumu protesto etmek için üzerine benzin dökerek kendisini yakmak istemesi görülüyor.

Kaynak Yeniçağ

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

gizli çekim sex hikayalerigrup sex hikayeleriiş yeri sex hikayelerikızlık bozma hikayelerikonulu sex hikayeleri