Karizma Haber

Bu sefer erkek ‘mağdurum’ dedi

Bu sefer erkek ‘mağdurum’ dedi
304
09 Mart 2015 - 13:55

GAZİANTEP – Gaziantep’te resmi nikahı olmayan kadınla yaşadığı tartışma yüzünden 4 ay evden uzaklaştırma cezası alan Adem Gürses, mağdur olduğunu söyledi.

Gaziantep’in Nurdağı ilçesine bağlı Sakçagözü Mahallesi’nde yaşayan Gürses, birlikte yaşadığı F.T. ile tartıştı. Tartışmanın ardından, F.T., 2 çocuğunu alarak babasının evine gitti. F.T.’nin şikayetçi olması üzerine Adem Gürses, toplam 4 ay evden uzaklaştırma cezasına çarptırıldı. F.T. ve çocuklarına 100 metreden fazla yaklaşamayacağı tebliğ edilen Gürses, bu olayı protesto edeceğini, açlık grevine gideceğini dile getirdi.

Gürses, “Eşimle aramda küçük bir tartışma oldu. Yakınları da tartışmanın ne olduğunu sormadan hakkımda şikayetçi oldular ve 4 ay uzaklaştırma cezası aldım. Kimseyi tehdit etmedim, kalp kırıcı, gönül kırıcı bir şey yapmadım. Adaletten istediğim çocuklarımı okullarında serbestçe görebilmek. Başka bir şey düşünmüyorum düşünemem. Eğer üzerimdeki bu yasağı kaldırmıyorlarsa beni de idam etsinler, öldürsünler. Bana hiç zor gelmez.” diye konuştu.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/rhgwgoi8sjcu/public_html/wp-content/themes/theHaberV5/dosyalar/sagblok/sagBlok.php on line 32

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

sperrmüll was gehört dazu

betexper