Karizma Haber

ÇAMAŞ KANYONUNUN CAZİBESİ ARTIRILACAK

179
25 Eylül 2020 - 10:37
ÇAMAŞ KANYONUNUN CAZİBESİ ARTIRILACAK

Ordu BB. Çamaş ilçesinde bulunan ve cazibesi ile 7’den 70’e her kesimin büyük ilgisini çeken Çamaş Kanyonu’nu Ordu turizmine kazandırmak için çalışma başlatıyor.

Ordu Büyükşehir Belediyesi Çamaş ilçesinde bulunan ve cazibesi ile 7’den 70’e her kesimin büyük ilgisini çeken Çamaş Kanyonu’nu Ordu turizmine kazandırmak için çalışma başlatıyor.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler, Çamaş Kanyonunun turizm cazibesini artırmaya yönelik çalışma başlatacaklarını belirterek, “Burayı Türkiye’ye ve dünyaya tanıtmayı amaçlıyoruz” dedi.

“ORDU’NUN GÜZELLİKLERİNİ TANITMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Ordu’nun gizli kalmış güzelliklerini gün yüzüne çıkarmaya devam edeceklerini ifade eden Başkan Güler, güzelliğin, doğallığın ve yeşilliğin iç içe olduğu Çamaş Kanyonunu turizme kazandırmak için Ordu Büyükşehir Belediyesi olarak çalışma başlattıklarını söyledi.

Başkan Güler açıklamalarına şöyle devam etti. “  Bugün Çamaş Belediye Başkanımız Mahmut Ayparçası ile burada incelemelerde bulunduk. ​Çamaş Kanyonunu Türkiye’ye ve dünyaya tanıtmayı amaçlıyoruz. Yapacağımız küçük dokunuşlarla kanyonu turizm cazibe merkezlerimizden biri haline getirmek istiyoruz. Çamaş Kanyonu doğal yaşam içinde sessiz ve huzur dolu bir gün geçirmek isteyenlerin uğrak noktası olacak. Ordu Büyükşehir Belediyesi olarak buraya özel önem veriyoruz. Kısa süre içinde başlayacağımız çalışmalar tamamlandığında burası dünyanın sayılı yerlerinden birisi olacağı gibi yerli ve yabancı turistlerin de uğrak noktası olacak” diye konuştu.

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Süperbetin yeni adresi