Karizma Haber

Çin aşısında skandalın büyüğü patlamak üzere. Sinovac’ın ürün listesinde CoronaVac yok.

Sinovac firmasının internet sitesine Türkiye’den erişilemiyor. Siteye sadece (kulağı arkadan göstererek) VPN değiştirilerek girilebiliyor.

Çin aşısında skandalın büyüğü patlamak üzere. Sinovac’ın ürün listesinde CoronaVac yok.
350
17 Ocak 2021 - 1:01

Sinovac firmasının internet sitesine Türkiye’den erişilemiyor. Siteye sadece (kulağı arkadan göstererek) VPN değiştirilerek girilebiliyor.

Sinovac firmasının internet sitesine Türkiye’den erişilemiyor. Siteye sadece (kulağı arkadan göstererek) VPN değiştirilerek girilebiliyor. Sinovac firmasının  internet sitesinde firmanın ürünleri arasında CoronaVac aşısının bulunmaması dikkat çekti.
Türkiye’ye getirildiği iddia edilen CoronaVac aşısının,  faz-3 çalışmaları tamamlandığı ifade edilmişti.  Çin menşeli Sinovac firması tarafından üretilen CoronaVac aşıları uygulanmaya başlandı.

SİNOVAC WEBSİTESİNE TÜRKİYE’DEN GİRİLEMİYOR
Sinovak şirketi hakkında basında çıkan bazı şaibeler olduğu için Çin’den ithal edilen Sinovak aşısına da ihtiyatla yaklaşılıyor. Aşı çalışmalarının başlaması tartışmaları da beraberinde getirdi. Aşıyı üreten firma Sinovac’ın internet sitesine Türkiye’den normal şartlarda girilemiyor.

SİTEYE SADECE VPN İLE GİRİLEBİLİYOR
Türkiye’den Sinovac firmasının internet sitesine normal yolla girilemiyor. Normal olarak girilmeye çalışıldığında ise;  “Sizin Ip’niz bu websitesine ulaşamıyor” uyarısı veriyor. Ancak siteye VPN değiştirilerek girilebiliyor.

CORONAVAC FİRMA ÜRÜNLERİ ARASINDA YER ALMIYOR
İşin daha garip olan yönü ise, Sinovak firmasinın sitesine VPN değiştirerek girildiğinde ise CoronaVac aşısı firmanın ürünleri arasında görülemiyor. Sitede yer alan aşılar Inlive, Anflu, Panflu,, Bilive Panflu 1 şeklinde gözüküyor. Durumun farkına varan vatandaşlar ise 12 Ocak’tan beri firmanın sitesine girilememesine tepki gösteriyor.

sinovac.jpgsinovac1.jpgsinovac2.jpg

İşte sosyal medyada yer alan o tepkilerden bazıları:  

sinovac-internet-sitesi.jpgsinovac-internet-sitesi2.jpgsinovac-internet-sitesi3.jpgsinovac-internet-sitesi4.jpgsinovac-internet-sitesi5.jpgsinovac-internet-sitesi7.jpgsinovac-internet-sitesi6.jpg

TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ’NÜN SİTESİNDE DE ÜRÜNLER ARASINDA YOK
Sinovac’ın Türkiye Distribütörü Keymen’in internet sitesinde de korona virüs aşısı ürünler arasında yer almıyor.
keymen-ilac-001.jpg
FATİH ALTAYLI DA KONUYA DEĞİNDİ
Konuya “Bugünlerde merak ettiklerim” başlıklı yazısında değinen Habertürk yazarı Fatih Altaylı, “En önemli ürünü şu anda sadece Türkiye’de kullanılan bir firma, internet adresini Türkiye’den erişime niye kapar? Herhalde firmanın Türkiye distribütörü bir cevap verecektir” diye yazdı.

SİNOPHARM’IN İKİ ÜST DÜZEY İSMİ İSTİFA ETMİŞTİ
Diğer taraftan Çin Devleti’ne ait olan ve Çin’de Sinovac yerine aşıları uygulanan Sinopharm’ın iki üst düzey yöneticisinin istifası etmesi dikkat çekmişti. Sinopharm’ın yan kuruluşu China National Medicines Corp.’un direktörü Li Zhiming ve denetim komitesi üyesi Li Hui’nin istifalarının kişisel nedenlerden ötürü olduğu belirtilmişti.

Kaynak Yeniçağ

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

gizli çekim sex hikayalerigrup sex hikayeleriiş yeri sex hikayelerikızlık bozma hikayelerikonulu sex hikayeleri