Karizma Haber

Ege Üniversitesi Hastanesi çalışanları Çakıroğlu’nu andı

Ege Üniversitesi Hastanesi çalışanları Çakıroğlu’nu andı
339
03 Mart 2015 - 17:25

İZMİR – Türk Sağlık-Sen üyeleri, Ege Üniversitesi Kampüsü’nde çıkan olayda bıçaklanarak öldürülen ülkücü Fırat Yılmaz Çakıroğlu için anma programı düzenlendi.

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi önündeki Atatürk büstü önünde toplanan Türk Sağlık-Sen üyesi sağlık çalışanları, Türk bayrağı açıp Çakıroğlu’nun fotoğrafının önüne karanfil koydu. İstiklâl Marşı ve saygı duruşundan sonra açıklama yapan Türk Sağlık-Sen İzmir Üniversiteler Şube Başkanı Yasemin Zengin, ”Türk genci Fırat Çakıroğlu, üniversitede yuvalanan bölücü örgüt mensupları tarafından katledilmiştir. Bu cinayet, üniversitelerde yuvalanan bölücü örgüt ve yandaşlarının ne kadar azdığını göstermektedir. Devletin üniversitesinde ne yazık ki terör örgütü yandaşları cirit atmaya başlamıştır. Bu durum, bu üniversitede devletin memuru olarak milletine hizmet eden bizleri kahretmektedir. Yetkililere sesleniyoruz, güvenli bir çalışma ortamı istiyoruz. Üniversitemizin terör olaylarıyla anılmasını istemiyoruz. Biz üniversite çalışanları olarak huzur istiyoruz.” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

tempobet güncel giriş
merter araç kiralamaMuş evden eve nakliyatNevşehir evden eve nakliyatNiğde evden eve nakliyatOrdu evden eve nakliyatbakırköy evden eve nakliyat
Egobet
Celtabet
Youwin