Karizma Haber

Ekrem İmamoğlu ile Cumhurbaşkanı Erdoğan arasında sürpriz görüşme

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kadir Topbaş’ın cenazesinde ayaküstü bir araya geldiği belirtildi.

Ekrem İmamoğlu ile Cumhurbaşkanı Erdoğan arasında sürpriz görüşme
260
19 Şubat 2021 - 12:07

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kadir Topbaş’ın cenazesinde ayaküstü bir araya geldiği belirtildi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kadir Topbaş’ın cenazesinde ayaküstü bir araya geldiği belirtildi. Görüşmeyi FOX TV’de Çalar Saat programında duyuran gazeteci İsmail Küçükkaya, İBB Başkanı İmamoğlu’nun Erdoğan’dan iki istekte bulunduğunu söyledi…

 İsmail Küçükkaya Ekrem İmamoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan  ile yaptığı görüşmeyi anlattı.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun, geçtiğimiz günlerde vefat eden eski İBB Başkanı Kadir Topbaş’ın cenazesinde Erdoğan ile arasında geçen diyaloğu kendisine anlattığını belirten Küçükkaya görüşmeden off the record bölümleri hariç detayları aktardı.

“KORUMALAR DIŞARI ÇIKARMAYA ÇALIŞTI”

“İmamoğlu şöyle anlattı” diyen Küçükkaya’nın aktarımı şöyle:

“Topbaşın cenazesinde duamı ettim, daha sonra Fatih’in türbesine geçtim ve orada da ecdadımıza dua etmeye başladım  dedi. Sonra Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bir koruması gelmiş ve başkan sizi dışarı alabilir miyiz demiş. İmamoğlu şaşırıp hayrola demiş. Güvenlik ‘beyefendi geliyor’ demiş. İmamoğlu da ‘Ben duamı ediyorum, siz dışarı çıkın. Ülkenin cumhurbaşkanı gelecekse, ben de buülkenin belediye başkanı olarak buradayım.’ cevabını vermiş.”

kızılay escort

İMAMOĞLU’DAN ERDOĞAN’A 2 TALEP

Küçükkaya’nın aktardığına göre, İmamoğlu Erdoğan’dan 2 talepte bulundu. İmamoğlu, “Sizden para istiyor değilim. Ama borçlanma talebimiz var, belediyenin durumunu biliyorsunuz. Borçlanma talebimizi onaylamanızı bekliyoruz. İkincisi de 8 yıldır belediyeye otobüs alınmıyor. Otobüs alımı var lütfen bu konuda yardımcı olunuz.”

Kaynak Yeniçağ

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

gizli çekim sex hikayalerigrup sex hikayeleriiş yeri sex hikayelerikızlık bozma hikayelerikonulu sex hikayeleri