Karizma Haber

“KABADÜZ KÜLTÜR MERKEZİ”NDE SONA GELİNDİ

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından projelendirilen “Kabadüz Kültür Merkezi ve İlçe Belediyesi Hizmet Binası” çalışmalarında sona gelindi.

“KABADÜZ KÜLTÜR MERKEZİ”NDE SONA GELİNDİ
155
05 Şubat 2019 - 13:32

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından projelendirilen “Kabadüz Kültür Merkezi ve İlçe Belediyesi Hizmet Binası” çalışmalarında sona gelindi.

Bina içerisindeki çalışmalar neredeyse tamamen bitti, çevre düzenleme çalışmaları devam ediyor.

 

“İLÇENİN GELİŞİMİNE BÜYÜK KATKI SAĞLAYACAK”

 

İlçeleri sosyal yaşam alanlarıyla buluşturan Ordu Büyükşehir Belediyesi, 3 bin m2 kapalı alanda gerçekleştirilen “Kabadüz Kültür Merkezi ve İlçe Belediyesi Hizmet Binası”nı hizmete sunmaya hazırlanıyor. Proje tamamlandığında Kabadüz’ün gelişimine büyük katkı sağlayacağını belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş, “Ordu Büyükşehir Belediyesi olarak ilçelerimizde halkın öncelikli ihtiyaçlarına göre proje yatırımlarımızı gerçekleştiriyoruz. Kabadüz ilçemizin de kültür ve sanat faaliyetlerine ev sahipliği yapacak böyle bir kültür merkezine ihtiyacı vardı. Bu doğrultuda yapımına başlanan projemizde artık son aşamaya geldik” dedi.

 

“KABADÜZ’E YAKIŞIR BİR MEKÂN OLACAK”

 

Çalışmaların büyük ölçüde tamamlandığını ve projenin kısa sürede hizmete sunulacağını ifade eden Başkan Tekintaş, “Binanın tuvalet kompakt bölme, yangın kapıları, mutfak tezgâh imalatı ve jeneratör montajı dışında bütün işleri tamamlandı. Kalan çalışmaları da tamamlayarak inşallah Kabadüz’e ve halkımıza yakışır bir mekânı hizmete sunmuş olacağız” dedi.

 

İlçe ve civar mahallelerde yaşayanların sosyal-kültürel ihtiyaçlarına cevap verecek olan projede konferans, tiyatro, sevgi salonu, kütüphane, mescit, atölye, galeri, arşiv ve farklı bölümler bir arada yer alıyor.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

    sex hikayeleri