Karizma Haber

KOCAKOÇ’TAN YENİ YIL TEBRİK MESAJI!

Nare Medya Reklam Yapım Organizasyon Ajansı ve Yazılım Hizmetleri A.Ş Genel Müdürü Talip Kocakoç, yeni yıl dolaysıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

KOCAKOÇ’TAN YENİ YIL TEBRİK MESAJI!
119
30 Aralık 2020 - 12:08

Nare Medya Reklam Yapım Organizasyon Ajansı ve Yazılım Hizmetleri A.Ş Genel Müdürü Talip Kocakoç, yeni yıl dolaysıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

 

Nare Medya Reklam Yapım Organizasyon Ajansı ve Yazılım Hizmetleri A.Ş Genel Müdürü Talip Kocakoç, yeni yıl dolaysıyla bir kutlama mesajı yayınladı. Yapılan yazılı açıklamada, yeni yılın başta Türk dünyası olmak üzere insanlığa barış, huzur, sağlık ve başarı getirmesi temennisinde bulunuldu.

 

Yeni yıl tebrik mesajında şu ifadelere yer verildi:

“2020 yılı ülkemiz ve dünya adına zorlu bir süreçten geçtiğimiz, nice badireler atlattığımız bir yıl olarak kayıtlara geçti. Olumsuzluğa sevk eden olaylar yaşasak da umudumuzu kaybetmediğimiz, gelece güvenle baktığımız bir yılı geride bıraktık. Koronavirüsün bir salgın haline gelmesiyle ölümlerin artması, ekonomik sıkıntıların yaşanması, işsizliğin artması gibi olaylar ülkemizde olduğu gibi yer kürenin dört bir yanında aynı ölçüde yaşandı. Salgının yanı sıra depremler, doğal afetler hatta savaşlar yaşandı ve 2020 defteri bu doğrultuda kapandı.

Nihayet 2021 yılının kapılarını araladık. Temennim odur ki; yeni yılda geçmişin acılarını, sıkıntılarını unutalım. Sağlıkla, umutla geleceğe bakma azmimiz daha güçlü olsun. Dünyanın yeni yıldan beklentisi çok. Sağlam adımlarla, Allah’ın takdir ve yardımıyla 2021 ve sonrası için sağlık, huzur, başarı ve bol kazanç diliyorum.

Yeni Yılınız Kutlu Olsun!”

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

tempobet güncel giriş
merter araç kiralamaMuş evden eve nakliyatNevşehir evden eve nakliyatNiğde evden eve nakliyatOrdu evden eve nakliyatbakırköy evden eve nakliyat
Egobet
Celtabet
Youwin