Karizma Haber

Advert

Mesut Yılmaz: “Kemoterapi görüyorum”

553
11 Mart 2019 - 11:22
Mesut Yılmaz: “Kemoterapi görüyorum”

Bir süre önce akciğer kanseri teşhisi konulan eski başbakanlardan Mesut Yılmaz, başarılı bir ameliyat geçirdiğini ve önleyici kemoterapi gördüğünü ifade etti.  

Eski başbakanlardan Mesut Yılmaz, 71 yaşında olduğu ve sağlık durumuyla ilgili bir açıklama yaptı.

Yılmaz, kişisel sosyal medya hesabından, “Sağlık durumumu ile ilgili merak eden dostlarım, arkadaşlarım ve sosyal medya aracılığıyla sayfayı mesaj yağmuruna tutan takipçilerim için bilgilendirme…” şeklinde bir paylaşımda bulundu.

Mesut Yılmaz, Ocak ayında yaptırdığı rutin sağlık kontrolünde akciğerinde kanserli tümör tespit edilmişti. Bu tespitten sonra 23 Ocak tarihinde başarılı bir operasyon geçirdiğini ifade etti.

Yılmaz mesajında ayrıca şu ifadelere yer verdi, “Halen önleyici kemoterapi tedavisi görüyorum. Grip salgını ve enfeksiyon sebebiyle görüşmelerime sınırlama getirdiler. Şimdilik her şey normal seyrinde devam etmektedir.  yorum yapan, ilgilenen ve arayan herkese teşekkür ediyorum. En derin saygı ve sevgilerimle.”

Kaynak Yeniçağ

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.1xbetjasminbet