Karizma Haber

Millet İttifakı’na bir parti daha katılıyor

1
22 Temmuz 2021 - 18:53
Millet İttifakı’na bir parti daha katılıyor

Hürriyet gazetesi yazarı Yalçın Bayer, “Adale Partisi kendisini yeniden yapılandırdı ve seçime girme yeterliğini almasının ardından Millet İttifakı’na katılması bekleniyor” dedi.

Bayer, bugünkü köşe yazısında, Adalet Partisi, yeniden yapılandı ve seçime kaılma hakkı kazandı. Daha önce de CHP’ye destek verdiğini biliniyor. Bayer, “Adalet Partisi’nin de Millet İttifakı’na katılması bekleniyor” değerlendirmesinde bulundu.

Bayer’in bugünkü köşe yazısı; “Küresel ısınma bizi mahvedecek” başlıklı yazısının ilgili kısmı şöyle:

“Adalet Partisi Lideri Dr. Vecdet Öz, “Son yerel seçimlerde CHP’ye destek verdik, partimiz ülke genelindeki kongre çalışmalarını tamamlamak üzeredir ve eylül ayından itibaren seçime girme yeterliğimizi alarak bu desteği daha güçlü bir şekilde vermeye devam edeceğiz” dedi.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, seçim sonrası grup toplantısında yaptığı bir konuşmada Öz’e ve Adalet Partisi teşkilatlarına teşekkür etmiş ve bu birliktelikten mutluluk duyduğunu ifade etmişti.

Seçime girme yeterliğini almasının ardından Adalet Partisi’nin de Millet İttifakı’na katılması bekleniyor.”

Kaynak:günboyu


Warning: A non-numeric value encountered in /home/rhgwgoi8sjcu/public_html/wp-content/themes/theHaberV5/dosyalar/sagblok/sagBlok.php on line 32

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

sperrmüll was gehört dazu

betexper