Karizma Haber

Muharrem İnce canlı yayını terk etti: Spikerler dondu kaldı

329
30 Mayıs 2020 - 11:45
Muharrem İnce canlı yayını terk etti: Spikerler dondu kaldı

CHP eski milletvekili Muharrem İnce, Haber Global’de katıldığı canlı yayın programında, kendisinin konuşmasının kesilmesi nedeniyle yayını terk etti.

CHP eski milletvekili Muharrem İnce, Haber Global’de katıldığı canlı yayın programında, kendisinin konuşmasının kesilip, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşmasına bağlanılması nedeniyle yayını terk etti.

CHP eski milletvekili Muharrem İnce, Haber Global ekranlarında  sunuculuğunu Senem Toluay Ilgaz’ın yaptığı ‘Neden?’ adlı programının konuğu oldu.

CHP’li Muharrem İnce, Özlem Gürses, Nihal Bengisu Karaca ve Tuba Atav’ın sorularını Cevapladı. Programın bir kesiminde, kendisinin konuşmasının devam ettiği sırada, konuşması kesilerek, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın İstanbul’un fethinin yıl dönümü için düzenlenen programdaki konuşmasına bağlanılması nedeniyle canlı yayını terk etti.

ince-025.jpg

“BEN KİMSEYİ GURURUMLA OYNATMAM” 

İnce, canlı yayını terk etmeden önce şunları söyledi:

“Ben gururumla kimseyi oynatmam. Kendi kendinize devam edin arkadaşlar. Ak Parti Genel Başkanı zaten tüm televizyonlarda ekranda. Bir televizyonda da ben konuşayım, niye benim sözümü kesiyorsunuz. Böyle bir şey olmaz. Bizi böyle programlara çağırmayın bir daha. Bütün kanallar Erdoğan’ı gösteriyor, Erdoğan’dan bu kadar korkmanıza gerek yok. Ben demokrasi mücadelesi vermiş biriyim. 16 milyon insan bana oy verdi, onlara saygısızlık ediyorsunuz.”

Haberin Videosu

 

 

 

İlgili Haberler
CHP'li İnce'den erken seçim ile ilgili çarpıcı yorum

Kaynak Yeniçağ

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Süperbetin yeni adresi