Karizma Haber

OFF ROADCILARI BELEDİYE ÖNÜNDEN BAŞKAN KİBAR UĞURLADI

0
09 Temmuz 2021 - 17:33
OFF ROADCILARI BELEDİYE ÖNÜNDEN BAŞKAN KİBAR UĞURLADI

Artvin’in Murgul ilçesinde düzenlenecek olan Karadeniz Off Road Kupası için yola çıkan Fatsa Off Road Spor Kulübünü Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar uğurladı.

 

Artvin’in Murgul ilçesinde düzenlenecek olan Karadeniz Off Road Kupası 1.Ayak Yarışmaları için bu kente gitmek üzere yola çıkan Fatsa Off Road Spor Kulübünü Fatsa Belediyesi önünden Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar uğurladı. Artvin’e hareket öncesi Fatsa Belediyesi önünde toplanan Fatsa Off Road Spor Kulübü sporcuları ile bir süre görüşen Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar sporculara başarılar dileyerek Fatsa’ya kupalarla dönmeleri için başarılar diledi. “3 ARAÇLARIMIZLA GAYET GÜZEL DERECE YAPMAYI DÜŞÜNÜYORUZ” Fatsa Off Road Spor Kulübü Başkanı Üzeyir Erdoğan gayet tecrübeli pilotlarla Artvin’e gittiklerini belirterek, “Artvin’ de Fatsa’mızı en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz. Pilot arkadaşlarım Durmuş Durmuş, co-pilot Yunus Güneş, pilot ben Üzeyir Erdoğan, pilot Şevki Sakız ve co-pilot Mustafa Güzeldal ile yarışacağız. Artvin’e şimdilik 3 tane aracımızı götürüyoruz. Bu 3 araçlarımızla gayet güzel derece yapmayı düşünüyoruz. Fatsa’mızı Fatsa Belediyemizi en iyi şekilde temsil etmeyi düşünüyoruz. Fatsa Belediye Başkanımız İbrahim Etem Kibar’a da bizlere vermiş olduğu destekten dolayı çok teşekkür ederiz. Pandemiden yeni çıktık, pandeminin bütün stresini bu yarışlarda atacağız inşallah.” dedi.

“İLÇEMİZDE BU SPORA OLAN İLGİ DAHA DA ARTACAKTIR” Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar ise Off Road sporunun örnek esnaflar sayesinde çok güçlü bir oluşum yaşadığını söyleyerek, “İnşallah onların yarışlarda sağlayacağı başarılarla birlikte ilçemizde bu spora olan ilgi daha da artacaktır. Fatsa’mızın da bu sayede tanınabilirliği her geçen gün artacaktır. Rabbim kaza bela göstermesin düşüncesi ile bugün onları belediyemiz önünden uğrayalım istedik. İnşallah kupalarla kendilerini tekrar burada karşılayacağız. Tüm arkadaşlarımıza başarılar dilerim.” şeklinde konuştu.

DCIM100MEDIADJI_0236.JPG


Warning: A non-numeric value encountered in /home/rhgwgoi8sjcu/public_html/wp-content/themes/theHaberV5/dosyalar/sagblok/sagBlok.php on line 32

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

sperrmüll was gehört dazu

betexper