Karizma Haber

buy tiktok views
bahis siteleri

PEAKUP Bilişim 500 listesindeki yükselişini sürdürüyor

Geliştirdiği yenilikçi teknolojiler ile kurumlara katma değerli hizmet ve çözümler sunan PEAKUP, “Bilişim 500” listesindeki yükselişini sürdürüyor.

PEAKUP Bilişim 500 listesindeki yükselişini sürdürüyor
537
08 Temmuz 2019 - 11:24

Geliştirdiği yenilikçi teknolojiler ile kurumlara katma değerli hizmet ve çözümler sunan PEAKUP, “Bilişim 500” listesindeki yükselişini sürdürüyor.

 

Geliştirdiği yenilikçi teknolojiler ile kurumlara katma değerli hizmet ve çözümler sunan PEAKUP, Türk bilişim sektörünün nabzını tutan “Bilişim 500” listesindeki yükselişini sürdürüyor. Bilişim dünyasının yol haritasını gözler önüne seren listede yerini alan PEAKUP; Türkiye merkezli üretici listesi barındırma, yönetim ve bulut kategorisinde 6’ncı ve Türkiye merkezli üretici listesi iş uygulamaları kategorisinde ise 2’nci sırada yer alıyor.

 

Türk bilişim sektörünün ciroları itibariyle en büyük 500 şirketini genel ve faaliyet gösterdikleri alt kategoriler itibariyle sıralayan, pazar hakkında öngörü ve özellikleri belirleyen Bilişim 500 Araştırması’nın bu yıl 20’ncisi düzenlendi. Yüzde 100 Türk sermayeli bir girişim olan PEAKUP; Türkiye merkezli üretici listesinde barındırma, yönetim ve bulut kategorisinde 6. sırada, Türkiye merkezli üretici listesinde iş uygulamaları kategorisinde 2. sırada yer aldı.

 

Bilişim 500 araştırması, sektördeki eğilimlere ışık tutuyor

Bilişim 500 araştırması, Türkiye’deki bilişim sektörünün gelişimi, eğilimleri ve beklentilerini ortaya çıkarmanın yanı sıra yabancı yatırımcılar için de önemli bir referans kaynağı niteliği taşıyor. Birbirinden değerli firmaların farklı kategorilerde yer aldığı araştırma, bilişim şirketleri ile kamu ve özel sektör paydaşları arasında köprü görevi görüyor.

 

Hedefimiz, 10. Yılımızda ilk 100’de olmak

Bilişim 500’ün sadece bilgi teknolojileri, iletişim ve teknoloji şirketlerine odaklanan bir araştırma olması yönüyle özel ve nadir bir araştırma olduğunu belirten PEAKUP CEO’su Ahmet Toprakçı, sonuçları şöyle değerlendirdi; ‘’Bilişim 500 genel sıralama dışında sektör içi kırılımlarda şirketlerin yerini göstermesi açısından da çok önemli. Bizim gibi hızlı büyüyen, gelişen şirketlere hedef aldıkları alanlarda ilerledikleri yolu göstermesi ise çok değerli bir bilgi. Kurulduğumuz günden bu yana hızlı ama emin adımlarla büyüyen PEAKUP ailesi olarak Bilişim 500 dahilindeki hedefimiz 10. yılımızda ilk 100 şirket içinde yer almak.’’

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.