Karizma Haber

Rekor denemesi Acun’u bile şaşkına çevirdi

285
26 Mayıs 2020 - 11:40
Rekor denemesi Acun’u bile şaşkına çevirdi

TV8’in sahibi Acun Ilıcalı, Instagram hesabından yaptığı canlı yayınla 2 milyonluk izleyici dünya rekorunu kırdı. Ilıcalı,”3 milyon izlenmeyi beklemiyordum.

Ünlü televizyoncu TV8’in sahibi Acun Ilıcalı, Instagram hesabından yaptığı canlı yayınla 2 milyonluk izleyici dünya rekorunu kırdı. Ilıcalı,”3 milyon izlenmeyi beklemiyordum. 2.5 milyon oluruz diyordum. 3 milyon bana da sürpriz oldu.” dedi.

Acun Ilıcalı; Survivor’da oynayacak oyuncuları seçmek için aylar süren çalışmalar sonucunda renkli isimlerle güzel bir projeye imza attıklarını ifade etti. Ilıcalı, “Bu sene Survivor’da ciddi derecede casting ekip kurduğumuzu ve bu konuda çok yoğun bir çaba harcadığımızı düşünüyorum. Aylar süren yorucu seçmeler iyi bir ekip oluşturduk. Tabii olarak bu sonucun çıkması da ayrı bir mutluluk kaynağı oldu.” dedi.

“BU SENE İLKİ GERÇEKLEŞTİRDİK”

Ilıcalı, şunları söyledi; “Yıllardır Instagram hesabım var ama İstagrama fazla zaman ayıramıyordum. Son 2-3 aydır özellikle ilgi duyuyorum. Çünkü bizim için dijital medya çok önemli ve Survivor’ın da açıkçası dijitalden takip edilmesi bizi çok mutlu etti. Bu sene ilk defa televizyonla dijitali birleştirip, Survivor projesine başka bir boyut kazandırmak istedik. Buradaki en önemli konu da açıkçası bu rekordu.”
“Bu rekordan önce de 1 milyon rekorunu kırdık ama yanlışlıkla kırdık” diyen ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı “Yani 1 milyon Türkiye rekoruymuş. Ben acaba bu bir dünya rekorumu diye sordum.  ‘1 milyon dünya rekoru mu acaba?’ Çok da bildiğim bir konu değil aslında o zaman. Sonra konuyu bilenler bize ulaştılar sağ olsunlar ve dediler ki; ‘dünya rekoru 2 milyon.’ Ben hızlı düşünen bir insanım. Madem dünya rekoru 2 milyonsa, biz de ‘tamam’ deyip, ‘dünya rekoru kırmaya karar verdim.” diye konuştu.

“BU DEĞERE PAHA BİÇİLMEZ”

Acun Ilıcalı “Sonuçta dünya rekorunu denedik ve bu sefer de 3 milyon olduk. Bu da tamamen seyircimizin bize gösterdiği ilgi ve sevgi. Bunun değeri de benim için paha biçilemez. Çünkü 3 milyon kişiyi bir araya toplayıp da bir yayın yapabiliyorsanız, bunun halkta bir karşılığı var demektir. Ciddi bir karşılığı var demektir. Bu açıdan çok mutluyum. Sonuçta Instagram denilen mecra, 3 milyon kişinin bir araya gelebileceği bir mecra değil mantık şartlarında. Biz bunu başardık” dedi.

Kaynak Yeniçağ

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Süperbetin yeni adresi