Karizma Haber

Sandıkçı, “Başarı sizden destek bizden”

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, üniversite sınavına hazırlık yapan öğrencileri CAKEM kurs merkezinde ziyaret etti.

Sandıkçı, “Başarı sizden destek bizden”
141
14 Şubat 2021 - 12:42

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, üniversite sınavına hazırlık yapan öğrencileri CAKEM kurs merkezinde ziyaret etti.

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, üniversite sınavına hazırlık yapan öğrencileri CAKEM kurs merkezinde ziyaret etti. Destek bizden, gayret sizden diyerek, öğrencilere müjde üzerine müjdeler verdi.

 

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Canik İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Uzunlar ve Canik Halk Eğitim Merkezi Müdürü Zekeriya Özkan ile birlikte, Mevlana Eğitim Kampüsündeki CAKEM kurs merkezinde üniversite sınavına hazırlanan öğrencileri ziyaret etti. Üniversite sınavına yönelik takviye dersleri alan öğrencilere başarılar dileyen Başkan Sandıkçı, Sınavda başarı gösterecek öğrencilere müjde üzerine müjde verdi.

Canik Belediyesi CAKEM kurs merkezinde tamamen ücretsiz şekilde üniversite sınavına hazırlık yapan öğrencilerle sohbet ederek başarılar dileyen Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Siz gençlerimiz ülkemizin geleceğisiniz.

Tüm imkânlarımızla yanınızdayız

Sizlerin daha donanımlı daha nitelikli ve daha iyi eğitim alabilmeniz için, devletimiz ülke genelinde, bizler yerelde olmak üzere tüm imkânlarımızla yanınızdayız.

Her yıl olduğu gibi bu sene de üniversite sınavında başarı gösterecek olan siz öğrenci kardeşlerimize desteklerimiz artarak devam edecek.

Canik İlçemizdeki okullarda eğitim gören ve üniversite sınavında ilk beş yüze girecek olan öğrencilerimize, eğitim süresince;

Burs desteği,

Yurt ücreti ve laptop.

 

İlk beş bine giren öğrencilerimize eğitimleri süresince;

Burs desteğiyle birlikte, cep telefonu

 

Yine ilk elli bin sıralamasına giren öğrenci kardeşlerimize

Burs desteği ve tablet vererek başarılı öğrenci kardeşlerimizi ödüllendirmiş olacağız.

 

Başarmak için daha çok çalışmalıyız

Rabbim hepinize zihin açıklığı versin. Parolanız çalışmak, çalışmak, çalışmak olsun. Sizler başarılı oldukça bizlerin desteği hep sizlerin yanında olacak. Eğitim hayatınız süresince sizlere desteklerimizi sürdüreceğiz. Kurs merkezimizden takviye dersleri alan geçen yılkı öğrencilerimiz güzel başarı elde ettiler. İnşallah sizler de bu yıl geçen yılın üzerine koyarak aldığınız bu takviye dersler sayesinde istediğiniz üniversitelere yerleşmiş olursunuz.” diye konuştu.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

    gizli çekim sex hikayalerigrup sex hikayeleriiş yeri sex hikayelerikızlık bozma hikayelerikonulu sex hikayeleri