Karizma Haber

Sedat Peker açıklama yaptı. 15 tweet arka arkaya attı

0
23 Temmuz 2021 - 12:29
Sedat Peker açıklama yaptı. 15 tweet arka arkaya attı

 Sedat Peker, sosyal medya hesabı twitter’dan üst üste 15 paylaşımlarda birden bulundu.

 Sedat Peker, sosyal medya hesabı twitter’dan üst üste 15 paylaşımlarda birden bulundu.

 Sedat Peker, ailesiyle birlikte Covid-19’a yakalandığını açıkladı.

Sedat Peker sosyal medya hesabı Twitter’dan şu paylaşımlarda bulundu. Peker, “Kıymetli dostlarım, öncelikle hepinizin mübarek Kurban Bayramı’nı kutlarım. Bu kutsal günlerin Yüce Milletimize, tüm İslam alemine, ayrıca da dünyada yaşayan tüm iyi insanlara esenlikler ve mutluluklar getirmesini Yüce Allah’tan dilerim. Halen bulunduğum ülkede Covid vakalarının çok az olduğu bilinmekte ve söylenmekte idi. Benim şanssızlığım işte. Evdeki 3 görevli yardımcı bayan, 2 güvenlik görevlisi arkadaşta Covid 19 çıktı. Ayrıca, Türkiye’den beri yanımda olan bir yol arkadaşım, oğullarım Celalhan ve Boğaçhan, sevgili eşim ,küçük kızım Mila ve ben de Koronavirüs’e yakalandık” dedi.

Peker paylaşımlarını şöyle sürdürdü:

“Benim hastalığım diğer bireylere göre biraz ağır geçiyor. Akciğerimde küçük bir bölgeye de nüfuz etmiş, ancak Yüce Allah’ın izniyle bize bir şey olmaz. Biz ne badireler atlattık, ve ne savaşlar gördük, bunlar bize olsa olsa tatbikat olur. Bizi sevenlerin duasını bekliyorum. Bu vesile ile sizlerin duası ve Yüce Allah’ın yardımı bizimle olduktan sonra hiçbir şey olmaz.

Seda Peker hakkında çıkan “İkidarla anlaşma” iddialarına tepki gösterdi.  Peker, “Ben eğer ikidar mensupları ile anlaşma yapmayı düşünseydim Türkiye’ye gelirdim, bu kadar da sıkıntıya girmezdim, hiç ağzımı da açmazdım. En fazla birkaç yatar çıkardım.” ifadelerini kullandı. Peker, “Benim anlattıklarımın hepsi doğru ve yaşanmış olaylardır. Bu olup bitenler karşısında en az 50 tane hükümet düşerdi. Ancak bizim gazeteciler ya olayları çarpııyorlar, yada gerçeği gibi vermiyorlar. Gazetecilerin çoğunun namusu aldığı maaş kadar” diye yazdı.

 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/rhgwgoi8sjcu/public_html/wp-content/themes/theHaberV5/dosyalar/sagblok/sagBlok.php on line 32

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

sperrmüll was gehört dazu

betexper