Karizma Haber

Sınıf birincileri bisikletlerine kavuştu

Sınıf birincileri bisikletlerine kavuştu
284
12 Haziran 2015 - 15:30

NEVŞEHİR – Nevşehir’de şehir merkezindeki orta dereceli okullarda sınıf birincisi olan öğrencilere karne hediyesi olarak bisiklet hediye edildi.

Nevşehir Belediyesi ile Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği halinde yürütülen ‘Başarı Sağlıkla Gelir’ projesi çerçevesinde, gerçekleştirilen bisiklet dağıtım törenine öğrencilerin yanı sıra okul müdürleri, sınıf öğretmenleri ve öğrenci aileleri büyük ilgi gösterdi. Proje kapsamında, 2014-2015 eğitim öğretim yılında il merkezindeki 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ve 12. sınıflarda eğitim gören sınıf birincilerine Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’nde ödül töreni düzenlendi. Törenin açılışında konuşan Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Doğan Kürekli, Nevşehir Belediyesi ile birlikte yürüttükleri ‘Başarı Sağlıkla Gelir’ projesinin ilk basamağının gerçekleştirildiğini söyledi. Kürekli, sınıf birincilerine karne hediyesi olarak armağan edilmesinin öğrencilerinin başarılarının ödüllendirilmesi ve sağlıklı yaşamı teşvik etmesi bakımından oldukça önemli olduğunu belirtti.

Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Kaya da elde edilen başarının ortaya çıkmasını sağlayan öğrencilerin yanı sıra okul müdür, öğretmen ve velilerin de burada hazır bulunmasının buna ayrı bir anlam kattığını belirtti. Öğrencilerin motivasyonu açısından bu tür çalışmaların oldukça önemli olduğuna işaret eden Kaya, önümüzdeki yıl elde edilen bu başarının daha da üst düzeylere ulaşması temennisinde bulundu.

Bisiklet ve karne dağıtım töreninde daha sonra Nevşehir Belediyesi Halk Oyunları ekipleri gösteri yaptı. Nevşehir Belediyesi Türk Halk Müziği ekibi de kısa bir müzik dinletisi sundu. Çok sayıda öğrenci velisinin de katıldığı törende daha sonra, sınıf birincisi olan öğrencilere karneleri ve bisikletleri Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Doğan Kürekli, Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Kaya ve Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzman Doktor Muhammed Çömçe tarafından verildi. Sınıf birincisi olarak bisiklet almaya hak kazanan diğer öğrencilere bisikletleri gruplar halinde dağıtıldı. Öğrenciler bisiklet sevinçlerini aileleriyle birlikte yaşadı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

gizli çekim sex hikayalerigrup sex hikayeleriiş yeri sex hikayelerikızlık bozma hikayelerikonulu sex hikayeleri