Karizma Haber

Suudiler,Türkiye’ye boykot diyor, Bizim yetkililerden ses yok!

133
17 Ekim 2020 - 22:02
Suudiler,Türkiye’ye boykot diyor, Bizim yetkililerden ses yok!

Suudi Arabistan’da Türkiye’ye yapılan boykot çağrıları kapsamında dükkan sahipleri vitrinlerine ilginç, ilginç olduğu kadar da nankörce posterler astıkları görüldü

Suudi Arabistan’da Türkiye’ye yapılan boykot çağrıları kapsamında dükkan sahipleri vitrinlerine ilginç, ilginç olduğu kadar da nankörce posterler astıkları görüldü.
Bu kapsamda esnaf; ‘Vatani görevim olarak Türk ürünü satmıyorum’ posterleri asmaya başladığı belirtildi.
Suudi Kralı öldü diye Türkiye 3 gün bayrakları yarıya indirerek Suudi Arabistan için yas ilan etmişti. Suudilerin nankörlükleri de işte tam da burada başlıyor.

Suudi Arabistan’ın Türkiye’ye karşı ekonomik boykotu büyüyerek devam ediyor.

Arabistan’da Türk mallarında boykot çağrısı yapılmıştı. Yapılan bu çağrıya karşılık olarak dükkan sahipleri vitrinlerine “Vatani görevim olarak Türk ürünü satmıyorum” posterleri asmaya başladığı ifade edildi.

Yİ Parti Kurucular Kurulu Üyesi İlay Aksoy, konuyla ilgili sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. Aksoy’un yaptığı paylaşımda, Türk mallarına boykotun fotosu paylaştı. Aksoy mesajında; ‘Arabistan’ın ekonomik boykotu büyüyor. Tüm dükkan sahiplerine Türk mallarına boykot çağrısı yapılıyor.  Türk mallarına boykot çağrısına  karşılık olarak dükkan sahipleri vitrinlerine “Vatani görevim olarak Türk ürünü satmıyorum” posterleri asmaya başladı. AK Parti’den hiç ses yok!!!’ ifadelerinde bulundu.

İşte o paylaşım:

ilay-aksoy.jpg

OKUYUCULARDAN SERT TEPKİ;

Haberin yayınlanmasından sonra okuyucular söz konusu afişlere sert tepki gösterdi. Sosyal medyada yorumlar yapan vatandaşlar şu ifadeleri kullandı:

yorum1-001.jpgyorum2-001.jpgyorum3-001.jpgyorum4-001.jpg

Kaynak Yeniçağ

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Süperbetin yeni adresi