Karizma Haber

Twitter’dan yeni özellik geliyor

0
22 Temmuz 2021 - 23:18
Twitter’dan yeni özellik geliyor

Dünyaca ünlü sosyal medya uygulaması Twitter, kullanıcıları için yeni bir özelliği test etmeye başladı.

Dünyaca ünlü sosyal medya uygulaması Twitter, kullanıcıları için yeni bir özelliği test etmeye başladı. Özelliğin, paylaşımlara, kullanıcılar tarafından verilen cevapların konuyla ilgisi olup olmadığını anlamak için araştırma yapıldığı belirtildi.

Webtekno’da yer alan habere göre, Twitter sürekli yeni bir özellik için çaba harcıyor. Uygulamanın şimdilik mobil İOS sürümünde yeni bir özelliği test etmeye başladı. Şirket, yeni özelliğin araştırma amaçlı olduğunu açıkladı.

Twitter’ın resmi sosyal sitesinde yapılan açıklamalara göre test edilen özelliğin geleceği meçhul. Bu özelliğin yalnızca bir aşama olduğundan bahsedildi. Şirket tarafından yapılan açıklamalara göre test edilen bu özellik, aslında tam olarak bir dislike butonu değil.

Uygulamada gösterdiği örneğe baktığımızda, test edilen seçeneğin konuyla ilgili olup olmadığının anlaşılması amaçlanıyor. Ayrıca test aşamasına dahil edilen kullanıcıların verecekleri olumsuz oylar, diğer kullanıcılar tarafından da görülmüyor.

Şirket, söz konusu özelliğin şu an için yalnızca araştırma amaçlı olduğunu ifade ediyor.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/rhgwgoi8sjcu/public_html/wp-content/themes/theHaberV5/dosyalar/sagblok/sagBlok.php on line 32

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

sperrmüll was gehört dazu

betexper