Advert

Karizma Haber

Advert

Vefanın Adı İshak Taşçı…!

Atakum Belediye Başkanı ‘Vefa’nın İstanbul’da bir semtin adı olmadığını gösterdi.

Vefanın Adı İshak Taşçı…!
244
10 Ocak 2019 - 14:56

Atakum Belediye Başkanı İshak TAŞÇI; ‘Vefa’nın İstanbul’da bir semtin adı olmadığını gösterdi.

Bugün yani 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü. İşte çalışan gazetecilerin bu mutlu günü Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı tarafından gazetecilerin bürolarına çiçek gönderilerek kutladı.

İshak Taşçı 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle sadece yazılı bir mesajla geçiştirmemiş, Samsun’da bulunan gazetecilerin bürolarına çiçek göndererek büyük bir jest yapmış oldu.

İshak Taşçı bu ve benzeri jestlerine birçok defa şahit olmuştuk. Gazetecilere Yalı Cafe’de 87 projenin tanıtımı için verdiği kahvaltı, yine gazetecilere Seyir Cafe ve Restaurant‘ta verdiği yemek ve akabinde gazetecilerle birlikte Atakum’da yapılan yatırımların önemli kısımlarını gezdirmiş ve bilgi sahibi olmamızı sağlamıştı.

İshak Taşçı 4.5 yılda 87 Projeye imza atmış ve projelerin tamamını da hayata geçirmiş bulunmaktadır.

Atakum’da sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerini hayata geçirdiklerini söyleyen İshak Taşçı, hedeflerinin “Her geçen gün daha da yaşanılabilir bir Atakum”u hayata geçirmek olduğu ifade etmektedir.

İshak Taşçı yine bu kapsamda; uyguladığımız başarılı belediyecilik hizmetleriyle ilçemiz, İngev tarafından BM endeksine göre yapılan araştırmalar sonucu, Türkiye’nin en yüksek insani gelişmişliğe sahip ilçeleri arasında seçildi” diye söylemişti.

 

Tüm bu hizmetlerin yanında “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” nedeniyle bizleri unuttmadığı için başta Başkan İshak Taşçı olmak üzere Atakum Belediyesi çalışanlarına şükranlarımızı sunmayı bir borç biliyoruz.

Teşekkürler İSHAK TAŞÇI

 

Aydın TOMAKİN

Karizma Haber

Genel Yayın Yönetmeni

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.