Karizma Haber

bahis siteleri

WhatsApp’dan iki sürpriz özellik birden

WhatsApp’dan iki sürpriz özellik birden
166
30 Mayıs 2019 - 20:54

Facebook CEO’su Mark Zuckerberg’in WhatsApp’a reklam alma hedefi biliniyordu. Ancak uygulamanın ne zaman başlayacağı merak konusuydu.

 

Facebook CEO’su Mark Zuckerberg’in WhatsApp’a reklam alma hedefi biliniyordu. Ancak uygulamanın ne zaman başlayacağı merak konusuydu. WhatsApp’ta bugün en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması konumunu muhafaza etmektedir. WhatsApp’ta reklamların aktif olacağı tarih açıklandı.

En başından beri WhatsApp’ın ücretli olacağı iddiaları yılan hikayesine dönmüştü. Ancak WhatsApp kullanıcıların hiç de hoşuna gitmeyecek bu gelişme yakında hayata geçeceği ifade edildi.

Whatsapp'ın ölüm tarihi açıklandı - Sayfa 3

WhatsApp’a reklam alınacağı geçen yıl duyurulmuştu. Şimdi ise;  WhatsApp’a reklam alma döneminin başlayacağı tarih belli oldu. Alınan bilgiye göre; WhatsApp, 2020 yılından itibaren uygulama içinde reklam almaya başlayacak. Artık WhatsApp uygulamasının belirli kısımlarında reklamlar göreceğiz.

Whatsapp'ın ölüm tarihi açıklandı - Sayfa 5

WhatsApp’ta paylaşılan fotoğraflara göre, reklamlar Instagram Hikayeleri arasına yerleştirilen reklamlar gibi görüntülenecek. WhatsApp Durum kısmında görünecek olan reklamlar, durum kısmını kullanmanıza paralel olarak yerleştirilecek. Eğer çok fazla bu kısmı kullanmıyorsanız sizi rahatsız etmeyecektir.

Whatsapp'ın ölüm tarihi açıklandı - Sayfa 6

Bu kapsamda, reklam tasarımının çok fazla rahatsız edici olmayacağı ifade ediliyor. Yani, kullanıcılar herhangi bir reklam kesintisi olmadan uygulamayı kullanmaya devam edebilecek.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

samsun web tasarım