Karizma Haber

Yandaşlar arasında kavga çıktı. Metiner Karaca’ya FETÖ ablası dedi

Habertürk yazarı Nihal Bengisu Karaca ve AK Parti eski Milletvekili Mehmet Metiner arasındaki tartışma gündem oldu.

Yandaşlar arasında kavga çıktı. Metiner Karaca’ya FETÖ ablası dedi
418
27 Ocak 2021 - 18:18

Habertürk yazarı Nihal Bengisu Karaca ve AK Parti eski Milletvekili Mehmet Metiner arasındaki tartışma gündem oldu.

Habertürk yazarı Nihal Bengisu Karaca ve AK Parti eski Milletvekili Mehmet Metiner arasındaki tartışma gündem oldu. Metiner, Karaca’yı “FETÖ ablası” olmakla suçladı. Nihal Bengisu Karaca ise, Metiner hakkında yasal işlem başlattığını belirtti ve Karaca, Metiner’e “bitik tektikçi” dedi.

AK Parti eski Milletvekili Mehmet Metiner sosyal medya hesabı Twitter’dan; “Nihal Bengisu Karaca varken Canan Kaftancıoğlu susmalı bence” paylaşımı yaptı. Devamında başlayan tartışma yeniden alevlendi. Bengisu Karaca, Mehet Metiner hakkında; “Hukuki işlem başlatmış bulunuyorum” diyerek Twitter’dan yeni bir paylaşımda bulundu.

Habertürk Yazarı Nihal Bengisu Karaca, açıklamasında “İşlerimin yoğunluğu nedeniyle bitik tetikçi Metiner hakkında bir girişimde bulunamamıştım. Nihayet gerekli hukuki işlemi başlatmış bulunuyorum.  Ben Metiner hakkında ne demiştim? İktidar nezninde de hem de Türk Medya grubundan kovuldu ve itibarını kaybetti. Bu gerçeği artık herkes biliyor.  Aradan 13 gün geçti. Ama Türk Medya grubu ‘Kovulmadı, kendi ayrıldı’ yönünde bir açıklama da yapmadı. Bana attığı FETÖ ablası iftiralarsının bedelini hukuk önünde en ağır şekilde ödeyecek. Benim 17-25 Aralık darbe teşebbüsü sürecinde FETÖ’ye karşı nasıl savaştığımın binlerce şahidi var. En önemli şahit Recep Tayyip Erdoğan’dır” dedi.

METİNER, KARACA İÇİN “FETÖ ABLASI” DEMİŞTİ

Mehmet Metiner  bir süre öne yaptığı açıklamada “Nihal Bengisu Karaca hak ettiğiniz cevabı anladığınız dilden alacaksınız. Bekleyiniz. İma ettiğiniz o FETÖ’den kapma haysiyetsiz bel altı dedikodularınız ve itibar suikastınız için de mahkemede hesaplaşırız.

Geçmişte FETÖ ablası olarak bilinen ve bugün FETÖ ağzıyla şahsıma hayasızca saldıran o kişinin yapıp ettiğini yanına koymayacağımı herkes görecektir. FETÖ’cülerin ağzıyla ve yalan bilgileriyle şahsıma saldırmanın bedelini ödetmezsem namerdim. Kavgaysa kavga. Hodri meydan” ifadelerini kullanmıştı.

Kaynak Yeniçağ

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

gizli çekim sex hikayalerigrup sex hikayeleriiş yeri sex hikayelerikızlık bozma hikayelerikonulu sex hikayeleri