Karizma Haber

Yenişafak yazarı İsmail Kılıçarslan AK Parti’deki kavgayı anlattı

Yenişafak yazarı AK Parti’deki kavgayı anlattı: Kafa yarılıyor, göz patlıyor

Yenişafak yazarı İsmail Kılıçarslan AK Parti’deki kavgayı anlattı
256
06 Ağustos 2020 - 6:24

Yenişafak yazarı AK Parti’deki kavgayı anlattı: Kafa yarılıyor, göz patlıyor

Yenişafak yazarı AKP'deki kavgayı anlattı: Kafa yarılıyor, göz patlıyor

Yandaş Yeni Şafak Gazetesi yazarı İsmail Kılıçarslan, İstanbul Sözleşmesi üzerinden AK Parti içerisindeki kavga hakkında açıklamalarda bulundu.

İsmail Kılıçarslan, İstanbul Sözleşmesi üzerinden başlatılan AK Parti içerisindeki kavga hakkında açıklamalarda bulundu.

AK Parti içerisinde bir süredir tartışma konusu olan İstanbul Sözleşmesi hem AK Parti’de hem de Külliye’de kavgaya dönüştü. AK Pati Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş gibi isimler sözleşmeden çıkılması gerektiğini söylerken, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan’ın da olduğu KADEM sert bir açıklama yaparak sözleşmeye destek vermişti.

“KAFA YARILIYOR GÖZ PATLIYOR”

İsmail Kılıçarslan, Sosyal Medya Hasabı Twitter’dan attığı mesajda;  AK Parti içerisindeki İstanbul Sözleşmesi kavgası üzerine açıklamalarda bulundu.  Kılıçarslan, “Konuşarak anlaşmanın mümkün olmadığı bir akıl tutulması hüküm sürüyor yurtta” dedi.

Kılıçarslan; Sert tartışmalar nedeniyle insanların karşılıklı birbirlerini kırdığını söyledi. Kılıçarslan, “Mahalle kavgalarında olduğu gibi, yahu eline ne geçirirsen karşı tarafa bilinçsizce atıyorsun. Kafa yarılıyor, göz patlıyor, yaralanıyor insanlar. Bi dur. Bi sakin ol. Karşısı kim? Sensin işte senin karşındaki. Bunu anlamayacak ne var” ifadelerini kullandı.

kilic1.jpg

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Süperbetin yeni adresi