Karizma Haber

İktidara yakın medyada bir gazete daha kapanıyor

Medyaradar’ın haberine göre Takvim gazetesinin yayın hayatına son vereceği iddia edildi.

İktidara yakın medyada bir gazete daha kapanıyor
278
16 Ocak 2021 - 21:21

Medyaradar’ın haberine göre Takvim gazetesinin yayın hayatına son vereceği iddia edildi.

Medyaradar’a göre Takvim gazetesinin yayın hayatına son vereceği iddia edildi. İddialara göre, Turkuvaz Medya Grubu’nda yer alan Takvim gazetesinin Genel Yayın Yönetmeni Ergün Diler ve yazı işleri kadrosunun Sabah gazetesinde yer almak istemeleri grubu karıştırdı.

Turkuvaz Medya Grubu’nun yeni binasında koridorlarda bir süredir konuşulan iddia ortalığı karıştırdı. Koridorlarda konuşulanlara ve idiialara göre;  “Takvim gazetesi kapanıyor”

Genel Yayın Yönetmenliğini Ergün Diler’in yaptığı, agresif tarzıyla tanınan Takvim gazetesi dijital yayına devam edecek ve kağıt baskısına son vereceği iddialar arasında.  İddialar bu yönde. Bu kapsamda gazetesin kapatılma tarihi de belirlenmiş durumda. Coronavirüs salgını nedeniyle kısa dönem ödeneğine geçen kısa çalışma ödeneğinin uzatıldığı 28 Şubat tarihi beklendi. 28 Şubat tarihinden sonra Takvim dijital olarak yayın hayatına devam edecek.

STAR GAZETESİ KAPANDI, GÜNEŞ GAZETESİ EK OLDU

TürkMedya bünyesindeki Star gazetesi 2019’un son gününde yayın hayatına son vermişti, yayın hayatına dijital olarak devam edecek. Grubun bir diğer gazetesi Güneş ise farklı bir formatta Akşam gazetesinin eki olmuştu.

Kaynak Yeniçağ

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

gizli çekim sex hikayalerigrup sex hikayeleriiş yeri sex hikayelerikızlık bozma hikayelerikonulu sex hikayeleri