Karizma Haber

Survivor’da ünlü yarışmacı topun ağzında. Kaderi Acun’un elinde!

Survivor 2021’de sular durulmuyor. “Anlat Bakalım” oyununda takım arkadaşı Ayşe’ye küfür eden Reşat Hacıahmetoğlu yarışmadan diskalifiye edilebilir.

Survivor’da ünlü yarışmacı topun ağzında. Kaderi Acun’un elinde!
108
20 Şubat 2021 - 9:44

Survivor 2021’de sular durulmuyor. “Anlat Bakalım” oyununda takım arkadaşı Ayşe’ye küfür eden Reşat Hacıahmetoğlu yarışmadan diskalifiye edilebilir.

Survivor 2021’de sular durulmuyor. Meryem Kasapoğlu, Cemal Hünal,  Emin Günenç’in diskalifiye edilmesinin ardından “Anlat Bakalım” oyununda takım arkadaşı Ayşe’ye küfür eden Reşat Hacıahmetoğlu yarışmadan diskalifiye edilebilir. Kararı ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı verecek.

Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu Survivor 2021’e Reşat, Poyraz ve Ayşe arasındaki gerginlik damga vurdu. Ayşe’nin “Anlat Bakalım” oyununda oynamak istememesi nedeniyle çıkan tartışmada gerilim had safhaya ulaştı.  Ayşe eşleşmeler sırasında ‘Ben oynamak istemiyorum’ deyince olanlar oldu.

Tartışmaya karışan Poyraz, takım arkadaşı Ayşe’nin modunu düşürmemesini aksine yükseltmesi gerektiğini söyledi. Ayşe’nin, “Bu beni ilgilendiren bir şey. Lütfen artık buna bari karışmayın” demesiyle gerginliğin boyutu daha da yükseldi.

‘İsyan edeceğim en sonunda’ diyen Reşat, “Sen bana cahil dedin. Yaşına başına bak ayıp. Otuz yaşında adamım” diyerek tepki gösterdi. Ayşe’nin cahil ifadesine sinirlendiğini daha önceki günlerde de ifade eden Reşat “Benim için bitmiştir. Lafın nereye gittiğini bileceksiniz. Hala cahilsin dedi bana” sözlerini kullandı.

Ayşe, “Ben sizi hiçbir zaman oyunda sattım mı? Kimse muhatap olmasın” diyerek kendini savundu.  Ayşenin bu sözlerine Reşat daha da sinirlendi ve Reşat, Ayşe’ye küfür etti. Reşat’ın bu hareketi ise, herkese şoke etti. Tüm bu yaşananların ardından Reşat’ın diskalifiye edileceği iddia ediliyor. Kararı ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı verecek. Öte yandan daha önce Survivor’dan Meryem Kasapoğlu, Cemal Hünal, Emin Günenç diskalifiye edilmişti.

 

Kaynak Yeniçağ

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

gizli çekim sex hikayalerigrup sex hikayeleriiş yeri sex hikayelerikızlık bozma hikayelerikonulu sex hikayeleri