Karizma Haber

Tekkeköy’de İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Programı düzenlendi

Tekkeköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 12 Mart İstiklal Marşının Kabulünün 94. yılı ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma etkinliği düzenledi.

Tekkeköy’de İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Programı düzenlendi
Aydın Tomakin( aydintomakin@gmail.com )
838
13 Mart 2015 - 6:26

Tekkeköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 12 Mart İstiklal Marşının Kabulünün 94. yılı ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma etkinliği düzenledi.


Tekkeköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen İstiklal Marşının kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u anma programı Tekkeköy Belediyesi Düğün ve Konferans salonunda yapıldı.  Program, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Ardından günün anlam ve önemine ilişkin konuşmalar ve Necati Akçağlılar Anadolu Lisesi öğrencilerinin oratoryoları, canlandırmaları ve şiirleriyle devam etti. Daha sonra il ve ilçede günün anlam ve önemine düzenlenen şiir, resim, kompozisyon gibi yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.
Programa Tekkeköy Kaymakamı İbrahim Küçük, Tekkeköy Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Sağlam, İlçe Emniyet Müdürü İlker Bozkurt, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Yalçınkaya, İlçe Jandarma Komutan Vekili Jand. Ast. Sub. Kıd. Başçavuş Ali Ay, daire amirleri, okul müdürleri, öğretmen ve öğrenciler katıldı.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/rhgwgoi8sjcu/public_html/wp-content/themes/theHaberV5/dosyalar/sagblok/sagBlok.php on line 32

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

sperrmüll was gehört dazu

betexper