Karizma Haber

AK Troller İşbaşında! MHP’liler Dikkat!

Twitter fenomeni Fuat Avni, 7 Haziran genel seçimlerden sonra Ak Partinin bundan sonra nasıl hareket edeceğiyle ilgili şok iddialarda bulundu.

AK Troller İşbaşında! MHP’liler Dikkat!
969
12 Haziran 2015 - 16:45

Twitter fenomeni Fuat Avni, 7 Haziran genel seçimlerden sonra Ak Partinin bundan sonra nasıl hareket edeceğiyle ilgili şok iddialarda bulundu.

Bunlardan bir taneside AKP’nin, MHP üzerindeki planları. Faat Avni’nin iddiasına göre AKP, MHP’yi tezgaha düşürmek için AkTrollerini kullanacak. Sosyal platform üzerinde kümelenen binlerce aktrol kıyafetini değiştirip mhp kıyafeti giyerek askerliğine devam edecek.
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın MHP ile seçim hükümeti kurmayı planladığını yazan Fuat Avni, AKP’nin maaşlı trollerinin MHP’li görünümlü sahte hesaplar açacarak MHP tabanı üzerinde manüpilasyon yapacağını iddia etti.

Fuat Avni’nin trollerle ilgili şok açıklaması şöyle:

CHP’nin azınlık hükümeti kurma ihtimalinin önünü kapatmak için de ‘Azınlık hükümetine karşıyım’ açıklaması yapacak. MHP’nin CHP ile koalisyon yapmaması için kampanya başlatılıyor. Sosyal medyada troller MHP’li görüntüsü verecek. Kendilerini MHP’li gösteren AKP’li troller, MHP CHP koalisyon kurarsa bir daha MHP’ye oy vermem’ diyecek. Trollerin çoğu MHP profilli hesaplar açıyor. ‘MHP-CHP koalisyonuna hayır’ kampanyasının merkezi de sosyal medya olacak. MHP ile koalisyon seçeneğine karar verildiği an MHP görünümlü AKP trolleri AKP-MHP koalisyonu şart kampanyasına başlayacaklar. MHP ile koalisyon yapıp MHP’yi suçlarına ortak edip hükümet çalışmalarını tıkayacak yine erken seçime zorlayacaklar.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

gizli çekim sex hikayalerigrup sex hikayeleriiş yeri sex hikayelerikızlık bozma hikayelerikonulu sex hikayeleri